neděle 7. září 2014 v 19:54 | štítky: Názory

Jsem na tebe pyšnej

Svět zvířecích partnerských vztahů bývá velmi problematický. Například lvice pokud se nechce cítit jako kůl v plotě, musí svému ohřívenému miláčkovi obstarávat žrádlo, tolerovat, že se nerad myje a že jednoho dne z domova vyžene všechny jejich syny.

Naštěstí existují vztahy partnersko-lidské, a ty jsou jiné kafíčko. Vlastně, jak u koho. Některé páry se stále vracejí k nižším evolučním podobám vztahu, červenají jim genitálie, mění se jim peří apod.

Můj manžel je nejraději, když odpočívám na posteli a přemýšlím, co budu dělat. Má tak jistotu, že si nepropíchnu nohu nebo nesežehnu vlasy. K jeho smůle mám spoustu cukrářsko-pekařských ambic, a tak anemickému muffinu pravidelně věnuji pár kapek své krve nebo vysokočelnatému koláči hrst vlasů.

Naše manželství je testováno převážně v kuchyni, ale nejvíc ho spojila koupelna. Pokud si myslíte, že jsme si vanu vyzdobili svíčkami, flaškou fernetu a společně jsme si obrousili drsnou kůžičku na patách, mýlíte se. Zapomeňte na všechny sladké hollywoodské scénáře a sneste se na zem. Čecha nejlépe překvapíte tehdy, když si vezmete lavor, napustíte si do něj teplou vodu, pro chvíli se přestanete řídit nápěvem písně Ručičky, nebojte se, vy makat nebudete a přeperete si podprsenky v ruce. Nevadí, že jste kolem sebe nalily a za vámi na zdi se objevil vodní bubák Franta. Cení se, že jste v případě nefunkční pračky schopné ji na pár hodin nahradit. Samozřejmě kvůli své vlastní potřebě.

No není to krásné?

Komentáře

Žádné komentáře

Prosím, zadejte písmena, která jsou zobrazena na obrázku výše.
Není potřeba rozlišovat malá a velká písmena.
Přidat komentář