úterý 5. května 2015 v 08:00 | štítky: Cesty Jídlo

Kafování v Berlíně #3

Jsou rána, kdy vím, že z postele nevylezu. Tohle ráno ale takové nebylo. Bylo to ráno, kdy jsem ihned po probuzení věděla, že dokud si nedám kávu, nic se mnou nebude. Kamarádka to vycítila, a tak jen co jsme vyšly od Jeniffer, zamířily jsme si to do kavárny Coffee Fellows.

Řetězec Coffee Fellows je něco jako CrossCafe u nás. Vedle kávy a dortíků jsou tu hitem bagely a bagety. Všechno působí čerstvě, což nejednoho zláká. Byly jsme zrovna po snídani, takže jsme si z lásky k našemu trávicímu traktu objednaly pouze kávu. Nebudu lhát, už jen při pohledu na tyto fotky mám chuť nahazovat batoh a pelášit znovu do Berlína. Chci to všechno ochutnat!

Sledovat Berlíňany v kavárně je vzrušující. Někdo poskakuje kolem dortíků a nemůže si vybrat, jiný okamžitě zasedá na svoje místo a čeká, že doprovod přinese to, co miluje. Potetovaná obsluha se zřejmě kvůli špatné objednávce pohádala se zákazníkem a milá dívka si chce sednout vedle mě, ale já držím místo Téře. Svým způsobem miluji nerozumět místnímu jazyku, můžu si domýšlet a o to víc se soustředit na jejich řeč těla a intonaci.

Téry kus štěstí. :)

Moje droga.

Dveře do kavárny byly otevřené, takže jsme kávu pily za poletování ptáků nad našimi hlavami.

Další příspěvky z cesty do Berlína:

A jak to prožívala kamarádka Tereza:

Komentáře

Žádné komentáře

Prosím, zadejte písmena, která jsou zobrazena na obrázku výše.
Není potřeba rozlišovat malá a velká písmena.
Přidat komentář