pátek 8. května 2015 v 08:00 | štítky: Příběhy

Příběhy z Instagramu #3

Příběhy z Instagramu #3

Pět příspěvků z Instagramu, pět příběhů.

Téměř na každém kroku přemýšlím, jak v podobě fotky nebo obrázku vystihnout, co právě dělám, co se mi právě děje. V rubrice Příběhy z Instagramu si pokaždé vyberu pět příspěvků z Instagramu a k nim přidám popis, co se v mém životě odehrávalo v době jeho vzniku.

1. Špenát s psyliem

Stres vzal za své a začala mě trápit chudokrevnost a hemeroidy. Vyzkoušela jsem leccos a jediné, co zaručeně funguje je PŘESTAT SE STRESOVAT. Jako doplněk vedle omezení stresu pomáhá rozmixovaný špenát v kombinaci s ovocným džusem (na chudokrevnost) a psylium (na hemeroidy). Na fotce je vidět, jak jsem vše zmíněné zkombinovala dohromady. Nechutná to extrémně lahodně, ale ujde to. Hlavně, že to dělá, co má.

2. Opečené tofu s bramborovou kaší

Když jsme s manželem sami (to už se několik měsíců nestalo), téměř nejíme maso. Milujeme tofu, tempeh, šmakouny, vejce, sójové nudličky...zeleninu, ovoce...

Kaše s opečeným tofu je pro mě delikatesa. Tofu na fotce je bylinkové z Globusu a lepší jsem snad ještě nejedla. Kaši dělám tak, že z brambor okrájím slupku, dám je na 15 minut do vařící vody, poté vodu sliji a do ještě horkých brambor dám plátek másla a poliji studeným mlékem. Brambory dosolím, rozmixuji a podávám.

3. Markeťácká kniha

Do školy (z které jsem nedávno odešla) jsem si četla knihu Marketingová komunikace: to nejlepší z nových trendů. Byla jsem z ní nadšená. Ideální kniha pro lidi, co žádnou knihu o marketingu nečetli a chtěli by se do toho dostat. Ke knize jsem pojídala rozmixovanou rukolu s balkánským sýrem a kostkami žitného chleba.

4. Domácí sushi

V Lidlu byl tenkrát asijský týden. Manžel se nad regálem s ingrediencemi pro výrobu sushi tak nadchnul, že jsme ke kase odjížděli s plným vozíkem. Zatížen povinnostmi neměl čas, a tak jsem se do výroby pustila já. Udělala jsem toho hodně. Druhý den mi to začalo lézt krkem a už jsem sushi nikdy nechtěla vidět ani jíst. Ale přešlo mě to. :)

5. Polévka s drožďovými knedlíčky

Rozštěkal se Eda (pes), ozval se venkovní zvonek. Venku byla kamarádka Káťa. Holka, co chvilku neposedí, a tak nám během vyprávění uvařila tuhle skvělou polévku. Tak, kdy zase přijdeš navařit, Katko?

Další příspěvky z této rubriky:

Komentáře

Žádné komentáře

Prosím, zadejte písmena, která jsou zobrazena na obrázku výše.
Není potřeba rozlišovat malá a velká písmena.
Přidat komentář