čtvrtek 11. června 2015 v 13:40 | štítky: Lidé

Připravte si fotoaparát, nazouvá si podpatek

Je úžasná, je wow, kamkoliv přijde, je to o ní a běda když ne!

Cecílie si v tramvaji pročesávala vlasy. Její provokativně dlouhé řasy vysílaly signály mladým zajíčkům držícím se místo tyče či úchytek svých vajec... Ti starší a zkušenější muži si raději mačkali peněženky.

V životě jsem se naučila pár věcí. Jedna, o které chci psát, je, že jsou okamžiky, které nejsou o mně. V takové situaci se stávám pouhým přísedícím, který je do počtu a s grácií dobrého sedícího si ji užívám. Existují ale lidé, kteří nikdy nebudou sedět v koutě. Jim patří pódia, údivy ostatních. Každý je chce, každý je miluje. Tedy alespoň si to chtějí myslet...

Jednou takovou je i Cecílie.

Cecílie

  • do školy chodí vždycky pozdě

Nejdřív se prospí, potom si zatančí na své oblíbené klipy z MTV, a poté se začne oblékat. Vybrat si dobré tílečko a sladit ho s lakem zabere dost času. Není divu, že se do školy kvůli několikáté změně laku dostaví na poslední půlhodinu.

  • když jde ven, musí oslňovat

Je jedno, zda jde s odpadky, na párty nebo na milenecké randíčko. Vždy musí být dle svého vkusu micinkou. Dobře ví, že bezdomovec u popelnic se zdlouhavě prohrabuje v kontejneru jen kvůli tomu, aby ji mohl pozorovat. Celý den pak popíjí krabičák s myšlenkou na její pevná stehna. Pokud ji potkáte v divadle, nepochybujte, že si je jista, jak moc jí závidíte a že váš slepý přítel celou dobu pokukuje jen po ní.

  • je nejlepší

Jestli něco Cilka nepotřebuje, tak je to vzdělání a práce. Tituly už dávno nejsou důkazem, že něčemu docela rozumíte a můžete se tomu profesně věnovat. Tituly jsou tu proto, abyste si mohli otevírat hubu na pošťačku, protože si dovolila na vás zazvonit s vámi objednaným balíkem, a proto, abyste měli přednostní právo si sednout v MHD, i když jste následně svědkem, jak se stojící těhotné ženy a důchodci rozsekají o sklo autobusu při ostré zatáčce.

  • nezná slovo ty

Cecilka je celebrita, ostatní potřebuje k jednomu – aby ji zviditelnili. Pozve ji kamarádka na svatbu? Přijme to a ihned se vydá za nejlepší švadlenou z okolí, aby společnými silami vytvořili ty nejvýraznější šaty, které kdy lidské oko spatřilo. Svatební den nevěsty se nakonec stane dnem celebrity. A novomanželé se při prohlížení svatebních fotografií budou muset smířit s faktem, že na většině fotografií je veselá, špulící, ležící, sedící, klečící, drsná, něžná, tančící, pijící Cilka.

Komentáře

Žádné komentáře

Prosím, zadejte písmena, která jsou zobrazena na obrázku výše.
Není potřeba rozlišovat malá a velká písmena.
Přidat komentář